Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kleine Yixing trekpot 6432
Kleine Yixing trekpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Versace Rosenthal porselein 6485
Lot Versace Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Chinese figuren 6518
5 Chinese figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Duits keramiek. 6587
5 Delen Duits keramiek.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Reservisten bierkruik 6610
Reservisten bierkruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw 6628
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Vergulde vazen , 19e eeuw 6054
2x Vergulde vazen , 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas 6165
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Chinese bolvazen 6321
Twee Chinese bolvazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Antieke kastkommen 6619
3x Antieke kastkommen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Porseleinen beeldjes 6138
3x Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Gemberpotjes 6337
12x Gemberpotjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Japans porselein (8x) 6365
Lot Japans porselein (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese rolvazen 6372
3x Chinese rolvazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese rolvazen  6373
3x Oude Chinese rolvazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6375
2x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Familie Rose bord, 19e eeuw 6394
Familie Rose bord, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6416
2x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gembertpot 6423
2x Gembertpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antieke Japanse kopjes 6469
3x Antieke Japanse kopjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6516
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Chinees miniatuur terracotta 6521
5x Chinees miniatuur terracotta

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramieken tafellamp 6605
Keramieken tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6624
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

40 EUR