Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Queng Long , groen geglazuurde vaas 6048
Queng Long , groen geglazuurde vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas 6001
Ram Colenbrander vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
KPM eetservies (groot) 6004
KPM eetservies (groot)

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden 6033
2x Familie Rose borden

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Chinese hockers 6050
2x Chinese hockers

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Steil 6017
Ram Colenbrander vaas, Steil

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees figuur, Meisje met mandje 6656
Chinees figuur, Meisje met mandje

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen 6000
2x Ram Colenbrander vazen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Damast 6019
Ram Colenbrander vaas, Damast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke schaal met goudvis en houtnerf 6090
Antieke schaal met goudvis en houtnerf

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Colenbrander vazen, Strooming 6021
2x Colenbrander vazen, Strooming

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese kom met bodemmerk 6424
Chinese kom met bodemmerk

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden, 17e eeuw  6037
2x Kang Xi borden, 17e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen (motief) 6002
2x Ram Colenbrander vazen (motief)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6028
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
KPM eetservies 6003
KPM eetservies

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Bargten 6016
Colenbrander schaal, Bargten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6034
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Water potje, Queng Long 6049
Water potje, Queng Long

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schenkkan 6091
Chinese Familie Rose schenkkan

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl 6045
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6080
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 19e eeuw 6398
Familie Rose vaas, 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR