36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

2x Rosenthal vazen 6630
2x Rosenthal vazen

60 EUR

5 Grote Petrus Regout kastkommen 6650
5 Grote Petrus Regout kastkommen

60 EUR

18e Eeuws Chinees trekpotje 6193
18e Eeuws Chinees trekpotje

55 EUR

Staande lamp, Wedgwood 6376
Staande lamp, Wedgwood

55 EUR

Grote Chinese vaas 6420
Grote Chinese vaas

55 EUR

2x Fürstenberg vaas 6571
2x Fürstenberg vaas

55 EUR

3 x Fürstenberg vaas. 6583
3 x Fürstenberg vaas.

55 EUR

5x KPM schaaltjes 6588
5x KPM schaaltjes

55 EUR

2x Gemberpot 6092
2x Gemberpot

50 EUR

2x Perzische tegels 6167
2x Perzische tegels

50 EUR

Engels keramieken servies 6182
Engels keramieken servies

50 EUR

Houtgestoken figuur 6183
Houtgestoken figuur

50 EUR

4x Antiek Frans Fayence aarderwerk 6211
4x Antiek Frans Fayence aarderwerk

50 EUR

5 Delen Delfts met zilver 6217
5 Delen Delfts met zilver

50 EUR

Makkumse tabakspot 6219
Makkumse tabakspot

50 EUR

3x Duits keramiek, 19e eeuw 6230
3x Duits keramiek, 19e eeuw

50 EUR

3 Delen Herend porselein 6236
3 Delen Herend porselein

50 EUR

2x Bing en Gröhndahl figuren 6267
2x Bing en Gröhndahl figuren

50 EUR

Delfts blauw bord, 18e eeuw  6274
Delfts blauw bord, 18e eeuw

50 EUR

3x Herend porselein 6297
3x Herend porselein

50 EUR

Yixing theepot, Bamboe decor 6369
Yixing theepot, Bamboe decor

50 EUR

2x Gemberpot 6371
2x Gemberpot

50 EUR

Japans servies 6396
Japans servies

50 EUR

3-Delig Imari kaststel 6409
3-Delig Imari kaststel

50 EUR