Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met houten heft en wapen. Zonder schede. Model '1890 Weijersberg Solingen'. Lichte oxydatie. In goede staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Oosters vuursteenpistool (15 mm.) met parelmoer, been en koper-inleg. 19e Eeuw. Originele patina. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bajonet (buiten model), met zaag lemet en messing heft. Nr. 15. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.
Franse landmacht helm met lederen binnenhelm. Model 1927. 'Casque Adrian'. Afmeting: 30 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Hollandse handbeschilderde helm met Koninklijke Marechaussee-teken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.