Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur, 'Leon Bureau'.
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.

Groot bronzen paard
Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.

Beeld, 'R. Kaesbach'.
Startprijs 600 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 750 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.
Startprijs 1.150 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.

Buste marmeren dame.
Startprijs 650 EUR

Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.

Buste, vrouw.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, '3 Putti's'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen putti's.
Startprijs 850 EUR

Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Bronzen clown
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.

Beeld, Jeanne D'arc.
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

2x Beeld 'Zigeuners'.
Startprijs 650 EUR

Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen buste, 'Man met snor'.
Startprijs 325 EUR

Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op kameel'.
Startprijs 200 EUR

Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Beeld, 'Meisje met gitaar'.
Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...

2 x Oosterse figuren.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Meisje met lantaarn'.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen beeld, 'Madonna met kind'.
Startprijs 260 EUR

Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Marmeren buste vrouw
Resultaat: 450 EUR

Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Albast beeld, 'Jongen haakt vis'.
Startprijs 450 EUR

Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld van Bert Kiewiet.
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Beeld, E. Barlach.
Resultaat: 300 EUR

Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Beeldje met ivoor
Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.