18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.