Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Oude kunstglazen bolvaas. Mondgeblazen vaas, buitenom groen, binnenin wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes ( beide voeten met chips) 30 cm. In redelijke staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met acculadevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Art Deco Copier Leerdam 'Anna' groenglas drinkglazen. Circa 1930. Afmeting: 13 x 10 cm ø. In goede staat.
Dertig gegraveerde glazen met jacht decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Dertien stuks oude gekleurde kristallen 'Roemer' glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Jugendstil glazen vazen. 1915 of later met glasfusy. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Duitse glazen karaf met vier bijbehorende glazen met brede voet. Voorzien van florale decors. Glazen, chips aan rand. Afmeting: 16 -29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Tien kristallen stopflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -17 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek glaswerk. Eén maal kristallen dekselcoupe (minimale chip). Eén maal amandel geslepen kristallen schaal op hoge voet (minimale chip). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Swarovski dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad en gefacetteerd kristal, ogen van Sahara kristal, 9,5x9,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski witte hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde manen en staart, hoogte: 10,8cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski Goofy (690716), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, oren en neus. Hoogte 14cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Pluto (692344), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, staart en neus. 11x9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski tijgerjong (1051686), lijfje uitgevoerd in gefacetteerd Golden Shine kristal met strepen van Satin kristal en oogjes van Moroda kristal, 8,7x5,3cm. Inclusief originel doos en in goede staat.
Swarovski hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen, 9x8,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat