Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Militaire handschoenen, voor-oorlogs.
Resultaat: 20 EUR

Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, mahonie.
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Marmeren buste.
Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR

Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...

Henk Dekker, 'Botters op strand'.
Resultaat: 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Herman Brood, 'V7 2000'.
Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.

Kolompendule, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 60 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR

Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat

R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. 'Zomers landschap met beek, bomen etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat

Kristallen schaal op zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)
Resultaat: 55 EUR

Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...

Klok, (Religieus)
Startprijs 1.250 EUR

17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...

3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver
Resultaat: 63 EUR

Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startprijs 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR

Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Percussie karabijn, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Eiken geweerrek en geweerkoffer
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oostenrijks console Augustin geweer
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.