Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Emmer/Theestoof
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.

Vaasjes, lepeltjes+suikerpot
Resultaat: 30 EUR

Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.

Kijker met kaarten
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.

Bronzen vaas
Resultaat: 30 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Vroege haardplaat
Resultaat: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Poolvos kinder-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Lot divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.

Fruitschaal met pootjes
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

Schaakset met wijnopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.

1x Gian Franco Ferre
Resultaat: 25 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.

Koperen hengselpot, koekepan en beddepan
Resultaat: 25 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G

Tinnen wandbord, Prof. Gerhard Ulrich
Resultaat: 20 EUR

Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer, in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G

Doofpot, rokmodel
Resultaat: 20 EUR

Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Resultaat: 20 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Stoven (2x)
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.

Messing schemerlamp met marmer
Resultaat: 15 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Verzilverd servies + bierkruik
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G