Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling vanaf vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1479 Resultaten
Verkocht
Kabinet
4002
Kabinet

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Familie rose Vaas
6264
Familie rose Vaas

Resultaat:

2.450 EUR

Verkocht
Familie rose plaquette
6268
Familie rose plaquette

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Empire klok met equatie
3504
Empire klok met equatie

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)
6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Zaanse wandklok
3500
Zaanse wandklok

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Gerard Pieter Adolfs
1001
Gerard Pieter Adolfs

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Duitse staande barok klok
3501
Duitse staande barok klok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast
4013
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vuurvergulde portaalklok
3502
Vuurvergulde portaalklok

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Harrie Maas
1002
Harrie Maas

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Sipke Kool, Hollands interieur
1003
Sipke Kool, Hollands interieur

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Louis Seize klok, Amsterdam
3509
Louis Seize klok, Amsterdam

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Bronzen beeld
5017
Bronzen beeld

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden briljant armband
6
Gouden briljant armband

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
J. Weiland
1013
J. Weiland

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen tempelbel en beeld
2067
Bronzen tempelbel en beeld

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok, 18e eeuw
3506
Engelse tafelklok, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Stien Eelsingh
1009
Stien Eelsingh

Resultaat:

1.444 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast
4001
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Trumeaux + spiegel
4003
Trumeaux + spiegel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chin. blauw-witte vaas
6317
Chin. blauw-witte vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting
128
Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Hollandse statenbijbel
2126
Hollandse statenbijbel

Resultaat:

1.350 EUR