Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.

Hohner Tango, in doos
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

2 Delen woordenboek Duits
Resultaat: 40 EUR

Twee antiquarische boeken 'Hochdeutsche Mundart grammatisch kritisches wörterbuch. Leipzig 1801. Afm. 8x25x29 cm. Cond.: redelijk/goed.

Kavel divers koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met antiek messing/koperwerk. 19e-20e eeuw. O.a.: Cakevormen, ketels, comfort, snotneuzen etc. Afm. ca. 15-50 cm. Cond.: R/G.

2 Messing wandkandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.

3 Biedermeier lijsten
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse Biedermeier mahoniehouten lijsten met prenten. Eerste helft 19e eeuw. Afm. 27x22 cm. en 40x48 cm. (buitenmaat) In goede staat.

Kandelaar (7 armen)
Resultaat: 40 EUR

Oude messing zeven-lichts kaarskandelaar met bloemen en robijn-rode glazen stenen. Jugendstil, ca. 1915. Afm. 32x61x11 cm. In goede staat.

Reisset
Resultaat: 40 EUR

Antieke lederen reisset met benen scheerborstel, scheermesslijper en spiegel (scheermessen missen). Ca. 1900. Cond.: G.

Fazant (1x)
Resultaat: 40 EUR

Opgezette fazantenhaan. Afm. 80 cm. In goede staat.

Art Nouveau set (4-delig)
Resultaat: 40 EUR

Vier delige Jugendstil koffie-theeset. Messing verwikkeld. Ca. 1910. J.N. Daalderop & Zn., Tiel. Afm. 12-23 cm. In goede staat.

Spiegel, brons.
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.

Vaasjes (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing vazen. Ca. 1900. Eén maal met vlinder en één maal met floraal Jugendstil decor. Afm. 25-29 cm. In goede staat.

Pianokandelaars (stel)
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.

Mechelse kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.

Koperwerk (divers)
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.

Messing lepelrek, antiek.
Resultaat: 40 EUR

Antieke zes-delige messing lepelrek, in Barok-stijl. Ca. 1900. Afm. 50x48x4 cm. In goede staat.

Koperen genagelde hengselvaas
Resultaat: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Resultaat: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Diverse kleine delen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

Donkerbruine bontjas
Resultaat: 40 EUR

Mooie donkerbruine damesbontjas, in goede staat 90cm.

Smeedijzeren luchter
Resultaat: 40 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Hanglamp Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Grote lijst, goudkleurig
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R