Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.

Kleine Perzen (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie kleinere oude Perzische kleden in goede staat. Meerkleurig. Afm. 64-115 cm. Cond.: G.

2 perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Blauw Perzisch kleed met florale decors. Afm. 150x74 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (handgeknoopt)
Resultaat: 40 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed, rose/rood/zwart etc. met florale decors. Slijtage. Afm. 225x134 cm. Cond.: R.

Perzisch kleedje 100x45cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afm. 90x136 cm. Cond.: R.

Klein kleed
Resultaat: 30 EUR

Klein Perzisch kleed, meerkleurig met florale decors. Afm. 86x68 cm. In goede staat.

Perzen, div.
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen Perzische kleden etc. O.a.: kussen, kleinere/grotere kleden, in diverse kleuren. Afm. 34-133 cm. Cond.: R/G.

Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Resultaat: 30 EUR

Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G