Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stadt Meissen servies 6430
Stadt Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Meissen servies 6431
Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Penselenpotten, Fam Verte 6216
2 Penselenpotten, Fam Verte

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
4 Delftse borden 18e eeuw + nap 6025
4 Delftse borden 18e eeuw + nap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen man in stoel 6078
Porseleinen man in stoel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Meissen borden 6068
3 Meissen borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Meissen dessertborden 6074
5 Meissen dessertborden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Steenbok Ens 6090
Steenbok Ens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Antieke Japanse schotels 6140
2 Antieke Japanse schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw 6229
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw 6198
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Grote groene vaas 6314
Grote groene vaas

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
4 Meissen borden 6061
4 Meissen borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wit porselein man met doorn in voet 6079
Wit porselein man met doorn in voet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Weens porseleinen figuur 6094
Weens porseleinen figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6111
3 Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ca. 40 delen Petrus Regout 6158
Ca. 40 delen Petrus Regout

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Divers Art Nouveau aardewerk 6180
Divers Art Nouveau aardewerk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Rosenthal theekan 6328
Rosenthal theekan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari tafellamp, rode kap 6364
Imari tafellamp, rode kap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Majolica bloempotten 6406
3 Majolica bloempotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Delftse dekselvaas, 18e eeuw 6135
Delftse dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Meissen theebus 6058
Meissen theebus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zuil met bloempot 6060
Zuil met bloempot

Resultaat:

80 EUR