Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot brons Russisch beeld 5002
Groot brons Russisch beeld

Resultaat:

11.900 EUR

Verkocht
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6026
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Witgouden ring ca 2,5 crt 26
Witgouden ring ca 2,5 crt

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
Witguden ring met blauw saffier 81
Witguden ring met blauw saffier

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Schilderij, figuren bij waterval 1005
Schilderij, figuren bij waterval

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Schilderij 17e eeuwse Madonna 1018
Schilderij 17e eeuwse Madonna

Resultaat:

2.650 EUR

Verkocht
Fam. Verte kom 6350
Fam. Verte kom

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokkenstel 3507
Schwarzwalder klokkenstel

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Schilderij, Bodifée 1001
Schilderij, Bodifée

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Beeldenklok 3523
Beeldenklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas Cheng Lung 6242
Chinese vaas Cheng Lung

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4000
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad met 2 koektrommels 1
Zilveren dienblad met 2 koektrommels

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4004
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Carrera y Carrera collier met parel 3
Carrera y Carrera collier met parel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen pendule stel 3559
Bronzen pendule stel

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Slavenband met diamant 6
Slavenband met diamant

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Cartier horloge 202
Cartier horloge

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule 3553
Franse Empire pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten commode 4033
Hollandse wortelnoten commode

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Schilderij, Edzard Koning 1012
Schilderij, Edzard Koning

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Schilderij Wiersma, Drachten 1176
Schilderij Wiersma, Drachten

Resultaat:

1.100 EUR