Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij Reichelt, naakte dame 1173
Schilderij Reichelt, naakte dame

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Schilderij, interieur met 2 vrouwen 1023
Schilderij, interieur met 2 vrouwen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Ets, Jongkind 1043
2x Ets, Jongkind

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, W. van Norden 1165
Schilderij, W. van Norden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Wijngaarden 1196
Schilderij, Wijngaarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Aquarel, vogelmarkt 1261
Aquarel, vogelmarkt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij landschap C.Snoeijer Bosch 1289
Schilderij landschap C.Snoeijer Bosch

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij Spaanse school 1309
Schilderij Spaanse school

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.G. den hengst, Amsterdam 1323
H.G. den hengst, Amsterdam

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, A.J. Zwart 1229
Schilderij, A.J. Zwart

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
W. Lammers, kippen in de stal 1178
W. Lammers, kippen in de stal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, G. Majewicz 1558
Schilderij, G. Majewicz

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese aquarel, Cucun 1222
Chinese aquarel, Cucun

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij op rol 1295
Schilderij op rol

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, Honore Daumier? 1311
Schilderij, Honore Daumier?

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, Arno Rink 1358
Schilderij, Arno Rink

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij Bogman jr. 1110
Schilderij Bogman jr.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij G. Krol, stilleven 1149
Schilderij G. Krol, stilleven

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Sepia, Waterloo "Napoleon" 1162
Sepia, Waterloo "Napoleon"

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese aquarel, Chongdam 1223
Chinese aquarel, Chongdam

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rik Jager 1241
Rik Jager

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij Han. Bruinenberg naar Corot 1250
Schilderij Han. Bruinenberg naar Corot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij dame 1392
Schilderij dame

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, P. Naijen 1065
Schilderij, P. Naijen

Resultaat:

110 EUR