Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Pelletier 1019
Schilderij, Pelletier
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Herman Heyenbrock 1017
Herman Heyenbrock

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Vincent Gorgon 1012
Vincent Gorgon

Resultaat:

725 EUR

Schilderij, Katwijkse vissersvrouw 1312
Schilderij, Katwijkse vissersvrouw
Startprijs 560 EUR
Chris Soer, Brussel 1031
Chris Soer, Brussel
Startprijs 540 EUR
Paneel 19e eeuw, Hollandse School, winter 1362
Paneel 19e eeuw, Hollandse School, winter
Startprijs 500 EUR
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1176
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 500 EUR
Schilderij Henriette Marcus 1136
Schilderij Henriette Marcus
Startprijs 500 EUR
Evert Mol, bloemstilleven 1087
Evert Mol, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Miniatuur, 16e eeuw 1067
Miniatuur, 16e eeuw

Resultaat:

975 EUR

Adriaan Miolee, boerderij bij Vierhouten 1058
Adriaan Miolee, boerderij bij Vierhouten
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse school, jongen met koeien 1042
Hollandse school, jongen met koeien

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Schilderij, Ferenz Gögös 1002
Schilderij, Ferenz Gögös

Resultaat:

500 EUR

Schilderij, N,. Siebgel 1102
Schilderij, N,. Siebgel
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Schilderij, strand Scheveningen 1213
Schilderij, strand Scheveningen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Balletdanseres, Russisch 1104
Balletdanseres, Russisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, W. van Nieuwenhoven 1088
Schilderij, W. van Nieuwenhoven

Resultaat:

450 EUR

3-Luik, Ad van der Brink 1084
3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 450 EUR
Schilderij Jan Wessels 1081
Schilderij Jan Wessels
Startprijs 450 EUR
Schilderij Derk Wiggers 1073
Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 450 EUR
Gregor Espenhagen 1069
Gregor Espenhagen
Startprijs 450 EUR
Religieus schilderij 1047
Religieus schilderij
Startprijs 450 EUR
Schilderij, C. Verschuur 1264
Schilderij, C. Verschuur
Startprijs 440 EUR
Verkocht
Schilderij Gunther T., Duitse School 1075
Schilderij Gunther T., Duitse School

Resultaat:

425 EUR