Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, W. de Klerk 1007
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 6.000 EUR
Grote blauw/witte vaas met krijgers 6248
Grote blauw/witte vaas met krijgers
Startprijs 5.000 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo 3500
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo

Resultaat:

8.000 EUR

Chinese blauwe penselenpot, Ching dynastie 6037
Chinese blauwe penselenpot, Ching dynastie
Startprijs 3.500 EUR
H.C.A. Paradies 1009
H.C.A. Paradies
Startprijs 3.500 EUR
Schilderij, W. de Klerk 1008
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 3.500 EUR
Mahonie Empire hekjeskabinet 4000
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR
Chinese vaas met rode draken 6028
Chinese vaas met rode draken
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Empire pendule, 2 figuren 3502
Empire pendule, 2 figuren

Resultaat:

2.750 EUR

Schilderij Rusland 1001
Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR
Engelse tafelklok 3513
Engelse tafelklok
Startprijs 2.200 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3508
Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR
Empire pendule, staande man 3510
Empire pendule, staande man
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij Ton Schulten 1003
Schilderij Ton Schulten
Startprijs 2.000 EUR
Zilveren ei met emaille 22
Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
BVLGARI witgouden choker 6
BVLGARI witgouden choker

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Gründerzeit staande klok 3679
Gründerzeit staande klok

Resultaat:

1.562,5 EUR

Verkocht
2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

Resultaat:

1.750 EUR

Antieke gouden broche 283
Antieke gouden broche
Startprijs 1.700 EUR
Staande klok 3618
Staande klok
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Chinese drakenvaas, Fam Verte 6318
Chinese drakenvaas, Fam Verte

Resultaat:

1.500 EUR

2 Vierkante vazen, Fam Rose 6024
2 Vierkante vazen, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen beeld, Bofit 5000
Bronzen beeld, Bofit
Startprijs 1.500 EUR
2 Vergulde houten standaards 4017
2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR