Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G
Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G
Vier 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden, gesigneerd met floraal, goud en vlinder decor in goede staat 19ø
Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø
Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws
Vier antieke Chinese borden 18e-19e eeuws drie maal Familie Rose eenmaal blauw landschap (beschadigingen/chips) Cond:R
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden, met landschapsdecor, randschades 24,3x24,3 Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpotten, met floraal vogel en gouddecor in goede staat 5,5x9 cm
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G
Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm
Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G
Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Grote antieke porseleinen theekan,( gesetzlich geschnitzt) voorstellende een vrouw, met tuit in de vorm van een vis. 29cm Cond:G
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xy vaasjes met Chinese vrouwen decor(beschadigingen) 7-8,4cm Cond:R
Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...
Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R/g
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G
Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G
Vijf 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met floraal decor en bruine glazen in goede staat 6-12ø
Twee 17e-18eeeuwse Chinees porseleinen bord met bloemenvaas en coulissendecor (Kang Xy, oude haarlijn)21,5x23ø Cond:G
Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...
Groot 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal decor, haarscheur en chip 39,5ø Cond:R
Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G
Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Lot antieke Hollandse tegels omstreeks 1800 12 stuks met diverse bijbelse voorstellingen(minimale chip mogelijk) 13x13cm Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom figuren decor 19e eeuw(haarscheur) 8x20,5ø Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinese dekselvaasjes Kang Xy stijl met vogel en floraal decor, beschadigingen Cond:M/R.
Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G
Oude antieke Engels porseleinen schenkkan met tinnen deksel, Dale Hall pottery Longport, tinnen deksel Milner Cobridge 23cm Cond:G
Russisch porseleinen figuur gesigneerd 20e eeuw voorstellende een Russische soldaat met accordeon in goede staat 16cm Cond:G
Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4
Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G
Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...