Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Imari lamp met brons 6119
Imari lamp met brons

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6 Delen jade 6188
6 Delen jade

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Chinese borden, 18e eeuw 6343
4 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4 Chinese borden, 18e eeuw 6347
4 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw 6326
3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw 6327
3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6009
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4 Fam Rose bordjes 6238
4 Fam Rose bordjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord, 17e eeuw 6345
Delfts blauw bord, 17e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4 Fam Rose krekeldoosjes 6041
4 Fam Rose krekeldoosjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6108
Baardmankruik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier maal Chinees porselein 6171
Vier maal Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier chinees porseleinen borden Fam. Rose 6172
Vier chinees porseleinen borden Fam. Rose

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, landschap 6244
2 Chinese borden, landschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Penselen potjes 6245
3 Penselen potjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Grote imari borden 6255
2 Grote imari borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5 Aardewerken Delfts borden 6342
5 Aardewerken Delfts borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Imari kommen met deksel 6358
6 Imari kommen met deksel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinees dekselpotje 6076
Chinees dekselpotje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese penselenbeker 6287
Chinese penselenbeker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7 Delen Chinees porselein 6376
7 Delen Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees capucijner porselein 6346
Chinees capucijner porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kang Xi dekselpot 6430
Kang Xi dekselpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Porseleinen kan 6025
Porseleinen kan

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Diverse kop & schotels 6404
Diverse kop & schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Drie Kang Xy vaasjes 6175
Drie Kang Xy vaasjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Chinese knobbelvazen 6428
2 Chinese knobbelvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten met zilveren monturen 6431
2 Gemberpotten met zilveren monturen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Peking glazen vaasje 6413
Peking glazen vaasje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Kleine vazen, mandarijn 6027
2 Kleine vazen, mandarijn

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wedgwood kraampot 6102
Wedgwood kraampot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5 Capucijner rijstkommen 6314
5 Capucijner rijstkommen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6424
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Frans porseleinen servies ca. 1880 6427
Frans porseleinen servies ca. 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Groot Chinees bord 6036
Groot Chinees bord

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6080
3 Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvazen 6117
2 Imari pijpvazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Celadon schaal, Sung Dynasty 6133
Celadon schaal, Sung Dynasty

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
lot diverse tegels 6144
lot diverse tegels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fam Rose rijstschaal 6192
Fam Rose rijstschaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvaasjes 6193
2 Chinese dekselvaasjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
7 Imari pijpvaasjes 6224
7 Imari pijpvaasjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engelse schenkkruik 6225
Engelse schenkkruik

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, accordeon 6236
Porseleinen figuur, accordeon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Kopjes en 3 schotels 6353
3 Kopjes en 3 schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese Yixing vaas 6379
Chinese Yixing vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vier Chinese Kang Xy kopjes 6395
Vier Chinese Kang Xy kopjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten met zilveren monturen 6432
2 Gemberpotten met zilveren monturen

Resultaat:

110 EUR