Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen lampen
Resultaat: 30 EUR

Twee bronzen lampenvoeten 2e helft 20e eeuw 38-40cm Cond:G

Historisme sierschotel
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse plated historisme sierschotel met floraal en putti decor, omstreeks 1880 25,5ø in goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm

Bronzen Jugendstil schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm

Mahoniekist met penning, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm

Kruithoorn, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G

Tinnen matenset, 7-delig
Resultaat: 25 EUR

Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Resultaat: 25 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

Marmeren lampevoet
Resultaat: 25 EUR

Marmeren lampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm Cond:G

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud koperwerk 19e/20e eeuw o.a. doofpot, kannen en Jugendstil stoof 5-40cm Cond:R/G

2 Koperen lampen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G

Albasten staande lamp
Resultaat: 25 EUR

Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G

Eiken lepelkistje
Resultaat: 25 EUR

Fraai eiken lepelkistje met metalen schild en sierlijk handvat. 7,5x16,5x4,5 cm. Cond.: G

Antieke vijzel
Resultaat: 25 EUR

Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G

Doosje kaarten/fiches
Resultaat: 25 EUR

Oude Japanse lakwerk doos met spelen, o.a. kaartspel en Japans spel 20e eeuw 6x24x17cm Cond:G

Messing vogelkooi
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G

Tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten tabakspot Biedermeier in zeer goede staat 19x13cm

Divers plated en koper
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G

Hanger met diverse sleutels
Resultaat: 25 EUR

Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

2 Delen naaldwerkkunst
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Oosterse handwerkkunst met gouddraad, Indische danser en Indische olifant, 39-54cm Cond:G

10 Delen Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G

Houten kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke eikenhouten kaarskandelaar met messing kaarspin omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G

Groen beschilderde ton
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G

2 Bronzen wandappliques
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen wandkandelaars 20e eeuws naar oud voorbeeld 23x14x12cm Cond:G

Beddepan
Resultaat: 15 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)