Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Resultaat: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Twee Kang Xy vazen
Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G

Empire pendule, 2 figuren
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G

Bronzen boeddha beeld
Resultaat: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Flacon
Resultaat: 2.200 EUR

Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.

BVLGARI witgouden choker
Resultaat: 1.800 EUR

Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI ...

2 Beelden, Moren
Resultaat: 1.750 EUR

Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G

Jade briefopener, zilver verguld
Resultaat: 1.700 EUR

Briefopener van jade met zilver verguld heft, 84 zolotniks. Prachtige briefopener met jade en met een zilver verguld heft versierd met groen emaille en vergulde versieringen en bekroond met een haan i...

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G

Capucine klok
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Gründerzeit staande klok
Resultaat: 1.562,5 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

Bijzondere massief gouden odeurfles
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U

Schilderij, 16e-17e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G

Empire chiffoniere
Resultaat: 1.350 EUR

Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...

Piece de Milieu
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen...

Apothekers reiskistje
Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...

Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...

Joodse schommel kandelaar
Resultaat: 1.000 EUR

Joodse schommelkandelaar, witmetaal, bezet met diverse edelstenen en met vergulde bewerkingen. 19x14x44 cm. Cond.: G

Zeldzame grote Koekkoeksklok
Resultaat: 1.000 EUR

Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...

Lenzkirch Art Deco klok
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...

Twee zeldzame Chinese knobbelvazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.

Miniatuur, 16e eeuw
Resultaat: 975 EUR

Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...

Bronzen pendule, 2-kleurig
Resultaat: 950 EUR

Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm

Hollandse school, jongen met koeien
Resultaat: 900 EUR

Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 875 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G

Olifantenpendule
Resultaat: 875 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 850 EUR

Twee prachtige zilveren tafelkandelaars, 925/000. Sierlijke kandelaars met geschulpte onderrand, welke als bewerking doorloopt in de gehele kandelaar. ø 14 cm hoogte 32 cm. Totaal ca 1130 gr. Cond.: G

Chinese cup, gesneden uit hoorn
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12

Engelse staande klok
Resultaat: 850 EUR

Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...

Fries staand horloge
Resultaat: 800 EUR

Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...

.
Resultaat: 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev
Resultaat: 800 EUR

Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G

Grote blauw geglazuurde schotel, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø

Pendant, rococo schilderijen
Resultaat: 750 EUR

Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G

Vincent Gorgon
Resultaat: 725 EUR

Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G

Zilveren kandelaar. 5 lichts
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenha...

Schilderij, Henk Schuring
Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G

Schilderij, Kardinaal Diepenbrock
Resultaat: 700 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G

4 Carroussel poppen
Resultaat: 700 EUR

Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...

Staande electrische moederklok
Resultaat: 700 EUR

Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...

Fam Verte penselenpot
Resultaat: 700 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm

2x Fam Rose, mandarijn
Resultaat: 700 EUR

Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm