Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese stoelklok ca. 1800 3640
Friese stoelklok ca. 1800

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hangklok, met messing gedecoreerd 3533
Hangklok, met messing gedecoreerd

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3613
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote tafelklok met maanstand 3615
Grote tafelklok met maanstand

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3653
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3631
Lantaarnklok

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Boulle klok 3525
Boulle klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schaarklok 3529
Schaarklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Pendule met paard 3658
Pendule met paard

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antiek klokkenstel 3675
Antiek klokkenstel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Pendulestel, Frans Albert 3526
Pendulestel, Frans Albert

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Franse pendule 3538
Franse pendule

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Eikenhouten Friese staartklok 3654
Eikenhouten Friese staartklok

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Delfts blauw staand horloge 3506
Delfts blauw staand horloge

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuws uurwerk 3514
18e Eeuws uurwerk

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Staande klok Engels 3571
Staande klok Engels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3659
Franse tafelklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Klok, marmer/brons 3660
Klok, marmer/brons

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Stations comtoise 3518
Stations comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen klok 3528
Porseleinen klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen klok 3528.
Porseleinen klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse pendule, vrouw met luit 3534
Franse pendule, vrouw met luit

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Staartklokje, Hollandse kap 3617
Staartklokje, Hollandse kap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule ca. 1880 3641
Franse bronzen pendule ca. 1880

Resultaat:

150 EUR