Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise
Resultaat: 60 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm

Staartklokje
Resultaat: 60 EUR

Kleine notenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 71cm

Klokkenstel 1920
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G

Klokkenmannetje
Resultaat: 50 EUR

Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G

Zwart marmeren pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

Koekoeksklok
Resultaat: 45 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Tafelklok met messing
Resultaat: 40 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.

Zaanse klok
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Zaanse klok
Resultaat: 35 EUR

Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

Messing pendule
Resultaat: 35 EUR

Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G

Westminster regulateur
Resultaat: 35 EUR

Antieke westminster regulateur, omstreeks 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas (3 opwindgaten) in goede staat 76cm

Pendule 30-er jaren
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten pendule omstreeks 1950, gemerkt Juba, licht eiken slagwerk 5 hamers op gongstaven, in goede staat 20x37x11cm Cond:G

Zaans klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok, 2e helft 20e eeuw, met atlas en bronzen ornamenten, in goede staat 54cm Cond:G

Sallands klokje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G