Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ingelegde tafelpendule
Resultaat: 110 EUR

Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G

Marmeren klokkenstel, brocot
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R

Art deco wandklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 100 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok met schotelvormige houten cijferblad, in goede originele staat 35x25x15cm

Bronzen klokje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G

Antieke pupklok
Resultaat: 90 EUR

Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G

Frans marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G

Noten regulateur
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, mogelijk Lenzkirch, alleen genummerd 108216 omstreeks 1880 in goede staat 96cm

Romantische pendule met dame
Resultaat: 85 EUR

Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm

Westminster regulateur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G

Romantische pendule, paard
Resultaat: 80 EUR

Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm

Eiken tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm

Wortelnoten ingelegd klokje
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G

Romantische pendule
Resultaat: 75 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M

Pendule met beeld
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

2 Reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm

Tafelklok, Warmink
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm

Staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude Hollandse eikenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten en Westminster uurwek en maanstand, 105cm Cond:G

3 Koekkoeks klokken
Resultaat: 65 EUR

Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...

Eiken wekkerklokje, kasteel
Resultaat: 60 EUR

Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm

Regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G

Klok
Resultaat: 60 EUR

Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R