Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R
Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G
Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G
Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten en Westminster uurwek en maanstand, 105cm Cond:G