Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G
Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschul...
Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R
Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...
Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal decor, dikwandig, in goede staat 25cm
Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R
Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G
Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Zes delen divers oud porselein, diverse beschadigingen 8-16cm Cond:M/R
Drie delen antiek porselein 1e helft 20e eeuw , Royal Dux figurengroep, olielamp (zonder glas), klokje (beschadigingen) 18-35cm Cond:M
Twee maal 19e eeuwse Imari porselein, grote kraagvaas, grote schaal, 45x20ø 10x24,5cm Cond: R/G
Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G
Oude Franse tete a tete moccaservies, 8 delig, koffiekan, 2 moccakopjes met schotel, 2 koffiekopjes met schotel, en suiker en melk, minimale chip mogelijk 17x30x20cm Cond:G
Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.
Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm
Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)
Grote gesigneerde rood-bruin geglazuurde pijpvaas Zaalberg Holland in zeer goede staat 40x17ø
Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen jachthond 20e eeuw, ongemerkt 78x18x40cm. Cond.: G
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R
Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G
Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G