Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschulpte schaal, 3 dekselterrines, 1 sauskom, 4 opdienschalen, sommige delen beschadigd 9-35cm Cond:R