Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G

Hollandse ets, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 20 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

Boek, Jeanne D'Arc
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...

Haardset
Resultaat: 20 EUR

Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.

Vioolkist
Resultaat: 20 EUR

Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

2x Goudweegschaal
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G

Beschilderd dekseldoosje
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

Antieke kolenkit
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen, 19e eeuwse kolenkit met hengsel, in goede originele staat 35x45x30cm Cond:G

Bronzen vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Gobelin, 2 kindjes
Resultaat: 20 EUR

Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm

Opengewerkt bord
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Sallands klokje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G

Beeld, Hermanek
Resultaat: 20 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

2x Kunstenaarsglas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G

Beeld, man
Resultaat: 20 EUR

Oude antieke Chinese keramieken figuur met craquele glazen voorstellende een man met tuingereedschap 20e eeuw 34,5cm

3 Delen Duits aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G