Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

4x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

Romeins bronzen ruiter te paard
Startprijs 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

Gothische penantkast
Resultaat: 60 EUR

Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm

Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G

Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Damesportret met hoed
Resultaat: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Imari theeservies
Startprijs 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

2 Imari bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

Bronzen bijl
Resultaat: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Chinese tafel
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G