Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen servies, Haviland
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...

Antiek servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...

2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Porseleinen figurengroep
Startprijs 90 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G

Dresden porseleinen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm

Porseleinen dekselvaas, Hutschenreuther
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther dekselvaas met hoorn des overvloeds, bloemen en gouddecor Lorens Selb. omstreeks 1900 Jugendstil 39x18øcm in goede staat.

Meissen vaasje
Startprijs 80 EUR

Stadt Meissen vaasje porselein, 1000 Jahre Meissen 1929 met Chinees georienteerde florale beschilderingen en gouddecor, in goede staat 14x13cm ø Cond:G

Bloempot
Startprijs 40 EUR

Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R

8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Porseleinen zeehond
Resultaat: 260 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G

KPM porseleinen beertje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G

2 Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G

4 Delen Hongaars porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G

Porseleinen panter
Startprijs 650 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31cm Cond:G

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31cm Cond:G

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 30 EUR

Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G

2 Imari dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

Servies, Freiberg
Startprijs 40 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Engels serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...

2 Hutschenreuther vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in Biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

6 Rosenthal borden
Resultaat: 40 EUR

Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G