Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm
Antieke Engelse scheerset in originele dekseldoos, scheermessen met bacelieten heft, 7 stuks, in goede staat 4x18x8cm
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R
Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Twee keer 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten en florale decors en zilveren afsluiting 13,5x10cm 835/000 dop voorzien van filetrand Mt. Fa W Burgers en zonen, Haarlem 1952-1975 Cond:G