Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

8 Miniatuur ivoren dieren
Startprijs 120 EUR

Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G

Netsuke bol, zeemeerminnen
Startprijs 90 EUR

Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G

3 Kleine netsuke's
Startprijs 120 EUR

Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G

Antieke bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G

Drie kandelaren en asbak
Startprijs 50 EUR

Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G

Messing vijzel & grote kandelaar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing vijzel en een 2 delige messing kandelaar, Oosters, 12x10ø en 77cm Cond:R/G

2 Antieke bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Startprijs 125 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr.
Resultaat: 130 EUR

Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 90 EUR

Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G