Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G
Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G
Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G
Antieke messing vijzel en een 2 delige messing kandelaar, Oosters, 12x10ø en 77cm Cond:R/G
Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G
Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G