Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cassette met miniaturen 6213
Cassette met miniaturen

Resultaat:

40 EUR

Wijntafeltje 4133
Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Mahonie bijzettafeltje 4146
Mahonie bijzettafeltje

Resultaat:

95 EUR

Hanger, blauw saffier 385
Hanger, blauw saffier
Startprijs 275 EUR
Lithografie, Frans Peeters 1063
Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Gouden ring met witopaal 402
Gouden ring met witopaal
Startprijs 125 EUR
Pendant, J. Menatti 1080
Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR
Wim Bos, Overschie 1097
Wim Bos, Overschie
Startprijs 500 EUR
Chinese Yixing theepot 6230
Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Tony Warrens, geisha 1114
Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR
B. Richter 1131
B. Richter
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Familie roze borden 6247
3 Familie roze borden

Resultaat:

190 EUR

Schilderij, vrouw 1148
Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR
3 Aardewerken kruiken 6264
3 Aardewerken kruiken
Startprijs 90 EUR
Facetgeslepen spiegel 4163
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR