Zilveren schaaltje in de vorm van een bloem "Gianmaria Buccelati" ca.105 gr ø 12cm Cond:G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), jl: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16 gr. Cond.: R
Zilveren theeduim, 835/000. Laat Empire. Een hartvormige steel en de achterzijde van de bak met florale ribbelranden in quillocheertechniek. MT J.Schrijfsma, Sneek jl: M 1846 ca. 9 gr. 7,5 cm. Cond G
Lot zilver, Hollands zilveren vaasje 835/000 Jaarletter P:1950, theezeefje 2e gehalte grootkeur, Jaarletter, G: 1941 en 800/000 zilveren klontjestang Cond:R
Kristallen hoorn des overvloed met fraaie gravures, met zilveren voet voorzien van parelrand, bevestigd op een houten voet met bolpootjes.11x16x21cm
Zilveren miniatuur rijtuig Hollandse makelij 835/000 gekeurd. ca. 27 gr behoeft reparatie Cond:R
Mooie zilveren, 835/000, roomlepel, met fraai bewerkte steel, bekroond met een torentje met parelrand. MT: CF Wewer Schoonhoven. jl: Q 1976 lengte 15.5 cm ca. 28 gr. Cond G-U
Cassette met diverse zilveren lepels, een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G
Lot plated, o.a visbestek, messenleggers 2sets etc. 10-21cm Cond:R/G
Zilveren zoutvaatje, 800/000, in de vorm van een zwaan. Een statige zwaan met vergulde binnenzijde. 6x6.5x4cm ca. 41 gr. Cond G
Drie zilveren miniaturen 835/000: een teckel, een hert en een man op een bank met Goudse pijp, voorzien van 2x uitvoerstempel "sleuteltje"835/000, . ca. 25.0 gr.
Geslepen kristallen bonbonschaaltje met ruit en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT: C.Bos, Amsterdam jl: T 1929. ø 11x8 cm Cond G
Sterlingzilveren doosje met dekseltje aan kopse kant waarin ovaal cabuchon geslepen halfedelsteen, rondom voorzien van draadversiering ca 22gr. 5,5x2x1,5cm Cond:G