Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger WG parel zirconia
Startprijs 40 EUR

Hanger WG 585/000 met parel en zirconia's. Fijne hanger met 2 markiesgeslepen zirconia's en een kleine parel. Grootte hanger 10x10 mm. Nieuw

Zakhorloge GG
Startprijs 60 EUR

Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge klein formaat, ø 26 mm met duidelijke wijzerplaat. Mist hangeroog en er zit een barst in het glas. ca 15.4 gr

Zakhorloge zilver Harris stone
Startprijs 180 EUR

Zakhorloge zilver 925/000, Harris Stone Leeds, ø 55 mm voorzien van Zwitsers uurwerk. kast gemerkt; George Stockwell 1915, voorzien van zilveren horlogeketting met medaille. Kleine beschadiging op de ...

Hanger Art Nouveau GG
Resultaat: 100 EUR

Hanger GG 585/000 met parels en aquamarijn. Peervormige hanger Art Nouveau met in het midden een ovale aquamarijn tussen bloemblaadjes, versierd met een rand met kleine pareltjes, grootte 11x23 mm. Be...

Ring GG bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met in het midden een bloemvorm met daarin een bloedkoraal. ø Bloem 14 mm ca 3.7 gr ø 59

Granaat armband GG
Startprijs 90 EUR

Armband met Granaat en GG 585/000 sluiting. Armband van 2 rijen granaatkralen, ø 5 mm bevestigd aan een fraaie GG platte ronde sluiting met in het midden een granaat. Versierd met een getorste rand. L...

Ring GG koraal
Resultaat: 50 EUR

Strakke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Strakke ring met aan de bovenzijde een GG schotel met daarin een ronde gladomzetting met een bloedkoraal. ø bovenzijde 13 mm ca 2.5 gr ø 50

Ring GG briljant
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Solitairring met klassiek chaton met daarin een briljant ca 0.17 crt ø 54 ca 1.3 gr

Ring WG, brilj.
Startprijs 80 EUR

Ring WG 585/000 met 3 briljanten. Strakke ring met in het midden een ovale zetting bezet met 3 briljanten, ca 0.08 crt ø 57, ca 3,15 gr

Medaillon GG
Resultaat: 30 EUR

Medaillon GG 585/000 met een klein steentje. Zeskantig glad medaillon, 16 mm, met in het midden een klein wit steentje. ca 2.0 gr cond R

Omega horloge
Startprijs 750 EUR

Omega Herenhorloge Constellation. Staal goud, perpetual calendar, in originele doos met papieren, 2005, met 2 extra schakels. in zeer goede conditie.