25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Grote pers
Resultaat: 90 EUR

Groot Perzisch fijngeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw 175x240 Cond:G

Tapijt
Resultaat: 525 EUR

Groot oud antiek tapijt, handgeknoopt veel kleurig met florale decors, iets versleten. 350x240 Cond:R/G

Tapijt
Resultaat: 200 EUR

Kleed, rood
Startprijs 20 EUR

Oud rood-blauw-zwart Pezisch kleed 20e eeuw( franjes beschadigd) 150x102cm Cond:R-G

Perzisch kleed
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed 2e helft 20e eeuw 230x120 Cond:G

Groot perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

3 Tapijten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude perzische kleden/kamelen zakken, handgeknoopt in goede originele staat. 110x62, 85x72, 112x63 Cond:G

Kleed blauw
Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk blauw 20e eeuw 250x360, Cond:G

Kleed rood
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk rood tinten 20e eeuw in goede staat 197x308cm

Kleed rood/oranje
Resultaat: 50 EUR

Groot oud fijgeknoopt Perzisch tapijt, oranje met lichtblauw 195x285cm Cond:G

Tapijt + kleedje
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch (bid)kleed rood/zwart 140x90cm. en een klein Perzisch kleedje 38x35cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Groot oud handgeknoopt perzisch tapijt, rood, 100x119 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R

Tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud oosters handgeknoopt tapijt, iets versleten. 137x77 Cond:G

2x Tapijt
Resultaat: 50 EUR

Twee oude antieke Perzische handgeknoopte tapijten 1 maal groot fijngeknoopt(restauraties) 1 kleiner fijngeknoopt tapijt (beschadigd) 154x185 en 177x92cm Cond: M/R

Kleed
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt kleed, veelkleurig met floraal decor (licht versleten) 190x142cm. Cond.: R

3x Pers
Resultaat: 40 EUR

Drie kleine oude Perzische kleden in goede staat: 116x72cm., 139x95cm. en 130x92cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Groot oud perzisch tapijt, rood (slijtage) 201x106 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud apart Perzisch handgeknoopt kleed, meerkleurig.180x105 Cond:R

Klein Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Tapijt in voornamelijk rood/blauw tinten 127x192cm.