Collier met 2 rijen granaat aan GG 585/000 sluiting. Fraaie rond gefacetteerde granaten, ø 8 mm, bevestigd aan een klassieke GG ovale sluiting met een granaat en een bewerking van getorst draad, 16x19...
Hanger GG 585/000 met granaat. Peervormige granaat bezet in een bredere bewerkte en geschulpte rand. 34x15 mm ca 2.35 gr
Collier 5 rijen granaat met antieke GG 585/000 streeksluiting. Vijf rijen olijfvormig gefacetteerde granaten, ø 5x7 mm, bevestigd aan een GG antieke ovale streeksluiting met bijbehorende eindstukken. ...
Oorknoppen GG 585/000 met amethist. Kleine halve creolen met steker en pousettes, met princes geslepen amethist. ca. 1.5 gr. Grootte 12 mm.
Brede armband GG 585/000 met granaat. Fraaie brede slavenarmband, 20mm, met aan de bovenzijde 6 ovaal gefacetteerde granaten versierd met rondom gravures. De armband is voorzien van een bakslot en sch...
Collier van granaat met GG sluiting, 585/000. Drie rij-ig collier van granaten, tonvormig gefacetteerd 2.7x4.5 mm, bevestigd aan een 19e eeuws fraai bewerkte ovale sluiting voorzien van gravure bewerk...
Vergulde ei hanger met barnsteen. Grote vergulde ei-hanger bekroond met een paarse steen diverse zirconia's en versierd met rood en zwart emaille. De hanger is voorzien van een barnsteen. Aan een doub...
Ei hanger zilver 925/000 met emaille zirconia's en grote blauwe steen. Mooie ei hanger met blauwe gefacetteerde steen versierd met fraaie zilveren huls met kroon voorzien van zirconia's, zwart en bla...
Lot met zeven ivoren kettingen met diverse hangers, o.a. olifantje en een kruis.
Engels zilveren zakhorloge, 925/000, Fattorini & sons Bradford, ø 55 mm. Voorzien van fraaie chatelaine met twee mooie ronde stempels en sleutel. ca. 46,0 gr.
Engels zakhorloge (gemerkt Sirius op wijzerplaat), zilver verguld 925/000, versierd met graveerwerk. Met emaille wijzerplaat, wat beschadigd. ø 51 mm "London" rond 1850
Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.
Zwitsers zakhorloge, zilver ø 48 mm met een fraai gedecoreerde kast. Voorzien van goudkleurige accenten en wijzers. Met antieke zilveren horlogeketting met medaille, Engels, chestermark 1922. Lengte 2...
Zwitsers zakhorloge, zilver 800/000, met fraai bewerkte achterzijde met paard, ø 48 mm, Excelsa. Aan het horloge zit een horlogeketting, Hollands, zilver met paardenhoofd. Lengte 24 cm.
Zakhorloge GG 585/000, ø 49 mm met romeinse cijfers en decentrale secondewijzer. Uurwerk gemerkt met HJ met anker en kroon. Getrembleerde achterzijde met schild. Glas zit los
Collier zilver 835/000 met mutsenbellen. Jasseroncollier met in het midden een hanger met mutsenbellen. Lengte 62 cm.Totaal ca.20.9 gr.
Zilveren 835/000 jasseroncollier met 2 breidoppen. Lengte 44 cm ca. 8.9 gr.
Stel grote zilveren 925/000 creolen. Rondmodel ø 4 buis met scharnierende steker. ø creool 55 mm ca. 15.8 gr.
Choker WG 750/000 met saffier en briljant. WG venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca 4.2 mm. Lengte 42 cm...
Collier bestaande uit 6 snoertjes met zeer fijne pareltjes. Een snoertjes is bezet met kleine double stukjes. Aan het collier zit een double sluiting. ø parels ca 2.5 mm. Lengte 45 cm
Hanger GG 585/000 met briljant. Vlakke strakke hanger trapeziummodel met 8 briljanten in 2 rijen gezet, verlopend in grootte. 11,5x7,5 mm ca 1.2 gr
Elegante broche GG 585/000 met bloedkoraal. Fijn ovaal broche met een ovaal geslepen bloedkoraal in een getorste rand. ø 15x19 mm. ca. 3.0 gr.
Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56