Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Granaatcollier GG slot
Startprijs 130 EUR

Collier met 2 rijen granaat aan GG 585/000 sluiting. Fraaie rond gefacetteerde granaten, ø 8 mm, bevestigd aan een klassieke GG ovale sluiting met een granaat en een bewerking van getorst draad, 16x19...

Hanger GG granaat
Startprijs 60 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Peervormige granaat bezet in een bredere bewerkte en geschulpte rand. 34x15 mm ca 2.35 gr

5-Rij collier, granaat
Startprijs 350 EUR

Collier 5 rijen granaat met antieke GG 585/000 streeksluiting. Vijf rijen olijfvormig gefacetteerde granaten, ø 5x7 mm, bevestigd aan een GG antieke ovale streeksluiting met bijbehorende eindstukken. ...

Oorknoppen, amethist
Startprijs 130 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met amethist. Kleine halve creolen met steker en pousettes, met princes geslepen amethist. ca. 1.5 gr. Grootte 12 mm.

Granaten armband GG
Startprijs 750 EUR

Brede armband GG 585/000 met granaat. Fraaie brede slavenarmband, 20mm, met aan de bovenzijde 6 ovaal gefacetteerde granaten versierd met rondom gravures. De armband is voorzien van een bakslot en sch...

3-Rij collier, granaat
Startprijs 120 EUR

Collier van granaat met GG sluiting, 585/000. Drie rij-ig collier van granaten, tonvormig gefacetteerd 2.7x4.5 mm, bevestigd aan een 19e eeuws fraai bewerkte ovale sluiting voorzien van gravure bewerk...

Ei-hanger
Startprijs 150 EUR

Vergulde ei hanger met barnsteen. Grote vergulde ei-hanger bekroond met een paarse steen diverse zirconia's en versierd met rood en zwart emaille. De hanger is voorzien van een barnsteen. Aan een doub...

Ei-hanger
Startprijs 150 EUR

Ei hanger zilver 925/000 met emaille zirconia's en grote blauwe steen. Mooie ei hanger met blauwe gefacetteerde steen versierd met fraaie zilveren huls met kroon voorzien van zirconia's, zwart en bla...

7 Ivoren kettingen
Resultaat: 75 EUR

Lot met zeven ivoren kettingen met diverse hangers, o.a. olifantje en een kruis.

3 Kettingen
Startprijs 30 EUR

Lot met drie colliers met diverse soorten kralen

Zilveren herenhorloge
Startprijs 380 EUR

Engels zilveren zakhorloge, 925/000, Fattorini & sons Bradford, ø 55 mm. Voorzien van fraaie chatelaine met twee mooie ronde stempels en sleutel. ca. 46,0 gr.

Verguld zakhorloge
Resultaat: 90 EUR

Engels zakhorloge (gemerkt Sirius op wijzerplaat), zilver verguld 925/000, versierd met graveerwerk. Met emaille wijzerplaat, wat beschadigd. ø 51 mm "London" rond 1850

Twee zakhorloges
Startprijs 25 EUR

Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.

Zakhorloge
Startprijs 75 EUR

Zwitsers zakhorloge, zilver ø 48 mm met een fraai gedecoreerde kast. Voorzien van goudkleurige accenten en wijzers. Met antieke zilveren horlogeketting met medaille, Engels, chestermark 1922. Lengte 2...

Zakhorloge chatelaine
Startprijs 175 EUR

Zwitsers zakhorloge, zilver 800/000, met fraai bewerkte achterzijde met paard, ø 48 mm, Excelsa. Aan het horloge zit een horlogeketting, Hollands, zilver met paardenhoofd. Lengte 24 cm.

Zakhorloge GG
Startprijs 140 EUR

Zakhorloge GG 585/000, ø 49 mm met romeinse cijfers en decentrale secondewijzer. Uurwerk gemerkt met HJ met anker en kroon. Getrembleerde achterzijde met schild. Glas zit los

2 Mutsbellen in hanger
Startprijs 90 EUR

Collier zilver 835/000 met mutsenbellen. Jasseroncollier met in het midden een hanger met mutsenbellen. Lengte 62 cm.Totaal ca.20.9 gr.

Breidoppen + ketting
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 jasseroncollier met 2 breidoppen. Lengte 44 cm ca. 8.9 gr.

Zilveren creolen
Startprijs 30 EUR

Stel grote zilveren 925/000 creolen. Rondmodel ø 4 buis met scharnierende steker. ø creool 55 mm ca. 15.8 gr.

Choker WG saffier
Startprijs 200 EUR

Choker WG 750/000 met saffier en briljant. WG venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca 4.2 mm. Lengte 42 cm...

Fijn parelsnoer
Resultaat: 25 EUR

Collier bestaande uit 6 snoertjes met zeer fijne pareltjes. Een snoertjes is bezet met kleine double stukjes. Aan het collier zit een double sluiting. ø parels ca 2.5 mm. Lengte 45 cm

GG hanger brilj.
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 met briljant. Vlakke strakke hanger trapeziummodel met 8 briljanten in 2 rijen gezet, verlopend in grootte. 11,5x7,5 mm ca 1.2 gr

Gouden broche
Resultaat: 90 EUR

Elegante broche GG 585/000 met bloedkoraal. Fijn ovaal broche met een ovaal geslepen bloedkoraal in een getorste rand. ø 15x19 mm. ca. 3.0 gr.

Ring GG briljant
Resultaat: 650 EUR

Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56