Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een man met wandelstok 17cm. Cond.: G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een officier met wandelstok (stukje zwaard eraf, maar is er wel bij) 17cm. Cond.: R-G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R
Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...
Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...
Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G
Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...
Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...
Duitse Dresden porseleinen figuur omstreeks 1980, manb en vrouw met damtafel (vingers af, jurk beschadigd) 15x16x12 Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Drie oude Franse porseleinen dekseldoosjes met landschappen en floraal decor 4,5x6cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen dekseldoosjes met geschilderde florale decors (beide gemerkt) 4,5x7,5 Cond:G
Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos, met figuren en florale decors in goede staat 5,5x9.5x6 cm
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S
Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekrampt) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R
Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
Oud Villeroy en Boch servies, decor Diana, made in Germany SAAR. theepot, 2xmelk en suikerpot, 3 langwerpige vleesschalen, grote ronde schaal, sauskom, soepterrine, dekselschaal, 6 soepborden, 4 kop e...
Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.
Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.
Grote zware porseleinen bizon ca. 1900, ongesigneerd 24x32x12cm. Cond.: G
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vrouw, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (stukje vinger weg) 41cm Cond:R/G
Chinees porseleinen figuur 20e eeuw, mogelijk voorstellend twee Chinezen in westerse klededracht, in goede staat 17,5x13x8cm
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Twee Duitse antieke porseleinen Sitzendorf Historisme pronkvazen,putti en vissen decor omstreeks 1900 (1vaas stukje af bij krul bovenrand) 22-23 cm Cnd: R/G
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.