Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...
Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...
Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos
Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Ring GG, 750/000, met briljant en blauw saffier. Fantasie model met 2 GG blaadjes, 6 briljanten, totaal 0.36 crt, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chatons gezet. ca. 3,5 gr. ø 54. Cond.: Nieuw
Collier, GG 585/000 met strakke schakel. Strak collier, breedte 5,2 mm, met langwerpige fantasieschakel. Aan het collier zit een zware karabijnsluiting. ca. 32,6 gr. Lengte 49 cm. Nieuw
Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm. ca....
Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...
Unieke herenring GG 585/000 met camee geslepen kristal. Grote heren zegelring, Art Deco, met fraai geslepen camee in kristal. Grootte 18x21 mm, ca. 28.8 gr ø 63
Harthanger GG 585/000 met kristal en briljant. Grote harthanger met in het midden van kristal een geslepen hart met ribbelbewerking. In de GG rand om het kristal zitten16 briljanten. Grootte ø 28x24 m...
Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....
Fijne armband WG 585/000 met briljant. Fijne schakelarmband met in het midden een rondje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ca. 2.2 gr.
Sierlijke ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ...
Strakke creolen WG 585/000 met briljant. Fraaie strakke hoogglans gepolijste klapcreolen, grootte 4.5x17.5 mm met in het midden een briljant, 0.06 crt. W/SI. Als het ware tussen de creool geklemd. Voo...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Strakke WG 585/000 ring met briljanten. Strakke WG ring met opengespleten bovenzijde met daarin 6 briljanten, totaal ca 0.18 crt W-SI ø 55 ca. 4.45 gr.
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 WG stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diama...
Sierlijke creolen WG 585/000 met briljant. Fijne bolle klapcreolen, 14x5 mm, gematteerd, met 3 briljanten in een rij. De achterzijde van de creolen zijn opengewerkt met hartjes. Totaal ca. 0.12 crt W/...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn gourmetcollier met een grote spiegelchatonhanger met een briljant 0.20 crt W/VSI. Grootte hanger 1.3x0.8 cm. Lengte collier 42 cm. ca. 3.0 gr.
Fijne Armband WG 585/000. Fijne armband met langwerpige peervormige schakeltjes. ca. 1.4 gr. Lengte 18.5 cm.
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Elegante ring WG 585/000 met briljant. Zeer fraaie solitairring met in het midden een 4 poots-chaton met aan weerskanten in de band briljanten verlopend in grootte. Totaal ca 0.51 crt. ca. 2,3 gr. ø ...
Snoer bloedkoralen, fijne ronde kraaltjes aan een GG 585/000 kleine sluiting. ø kraal 3.2 mm. Lengte 90 cm ca. 15.1 gr.
Bloedkoralen collier, 4 rijig verlopend collier met bloedkoralentakjes. Aan een onedele sluiting versierd met bloedkoraal. ca. 63 gr. Lengte 36 cm.
Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm
Twee snoeren bloedkoraal. Tonvormig geslepen. Een kort verlopend collier, 5x8-8x12 mm en een langer collier, ø ca 2,5x5. Totaal gewicht ca. 53.3 gr.
Elegante ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met langwerpige organische kast met daarin een ovaal geslepen bloedkoraal. Grootte kast 11x19 mm. ø 51 ca. 3.1 gr. MT J.de Vaal Schoonhoven.
Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.
Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.
Collier van bloedkoralen. Collier van cylindervormige koralen, ø 5x2,5-3,5 mm, met een lichte oranje rode kleur. Lengte 48 cm met onedele sluiting. ca. 28.6 gr,
Oorknoppen GG 585/000 met smaragd. Halve creolen in het midden bezet met een briljant geslepen smaragd. Breedte 5 mm, lengte 15 mm. ca. 2.5 gr. Voorzien van steker en pousette.
Twee paar oorstekers GG 585/000. Een paar oorhangers met navette vormige hanger, lengte 39 mm en een paar oorstekers geribbeld model, ø 10 mm. Totaal ca 2,6 gr.
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw
Herenring GG 585/000 met stenen en emaille. Ronde herenring, ø 16 mm, met midden zirconia's, briljant en trapezium geslepen. Versierd met zwart emaille aan de bovenzijde en aan de zijkanten. ø 67 ca. ...
Herenring GG 585/000 met witte topaas. Ring met ovaal montour, 16 x 13.5 mm, met daarin diverse witte topazen. In de scheen van de ring zit een lijnbewerking. ca. 6.7 gr. ø 61
Boordknoopjes GG 585/000. Ronde kleine boordknoopjes met streepbewerking. ø 7.7 mm ca. 2.0 gr.
Mooie horlogeketting GG 585/000. Horlogeketting met ronde biesmarkschakel, ø 9 mm. 19e Eeuws, met karabijn en veeroog. Lengte 28 cm ca 24 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Broche GG 750/000 met panter. Langwerpige broche met rennende panter met emaille en briljant. grootte 56x14 mm ca 10 gr Merk Samra
Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr.
Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Verfijnde tennisarmband met 50 briljanten, ca. 1.3 crt P in totaal, gezet in een royale WG zetting met GG balkjes tussen de stenen. Lengte 18 cm voorzien van v...
Prachtige hanger GG 585/000 met camee. Grote ovale hanger, gematteerde rand met strakke bewerkingvoorzien van een fraaie uitgesneden camee. Grootte hanger 39x60 mm ca. 16.5 gr.
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote bewerkte hanger met ovaal gefacetteerde amethist, 11x20. De rand om de steen is fraai uitgewerkt. ca 17,0 gr. Grootte hanger 26x48 mm.
Armband GG 585/000 met rolexschakel. Pennenarmband, breedte 7 mm, met zo genoemde compacte rolexschakel met groot oog en karabijnsluiting. ca 24,9 gr lengte 22,5 cm. Nieuw