Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en twee delen Meissen porselein een asbakje met bloemendecor, en een schaaltje met blauw bloemendecor. 8-43cm Cond:G