Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm
Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.
Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G