Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm
Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G
Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.
Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.
Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.
Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.
Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm
Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G
Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm
Grote antieke gietijzeren haardplaat met Renaissance figuren decors en teksten.90x81cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse kopergeslagen barok kaarskandelaar in goede originele staat. 127cm Cond:G
Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G
Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G