Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos met 13x Mahjongg spel
Startprijs 50 EUR

Kavel met 13 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G

Doos met 14x Mahjongg spel
Startprijs 50 EUR

Kavel met 14 diverse oude Mahjongg spellen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G

Unica pop
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Belgische Unica meisjespop ca. 1930 met geleed lichaam van papier machee en celluloid hoofd. Originele kleertjes en schoentjes 38cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos ca. 1930 met bamboe speelstukken, 1x houten gelakte doos met panda en speelstukken van bamboe, 1x kartonnen doos met houten en papier bedrukte spe...

4x Mahjong spel
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x sigarendoos met bamboe speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen...

Blikken motor
Startprijs 50 EUR

Oude blikken speelgoed zijspan motor omstreeks 1950 nr 605 (voorwiel los) 13x18x11 Cond:R

4 Delen speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed, stoommachine Bing omstreeks 1920 Duitsland, stoommachine mamod England omstreeks 1980, twee stoomwalsen KDN Tsjechië, en Kovap (2e helft 20e eeuw +doos) 16-22cm Cond...