Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tasbeugel, blauwe tas
Resultaat: 175 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.

Zakhorloge GG klein
Resultaat: 170 EUR

Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.

Streekbroche GG
Resultaat: 160 EUR

Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr

Titus herenhorloge
Resultaat: 160 EUR

Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...

Hanger GG citrien
Resultaat: 160 EUR

Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr

Zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.

Armband bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...

Oorsterkers WG briljant
Resultaat: 150 EUR

Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr

Bloedkoraal collier GG
Resultaat: 150 EUR

Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...

Ring GG briljant
Resultaat: 140 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 55 ca 4.0 gr

Zilveren chatelaine
Resultaat: 135 EUR

Zeer fraaie chatelaine, zilver 835/000, met 2 fraaie stempels en sierlijke sleutel, beiden antiek met filigrain bewerking. Bevestigd aan 2 sierlijk bewerkte tonnen door middel van jasseron schakels. L...

Granaatcollier GG
Resultaat: 135 EUR

Collier met granaten en GG 585/000 sluiting. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een mooie ovale met getorst draad bewerkte sluiting met in het midden een ovale granaat. Lengte ...

Zakhorloge GG
Resultaat: 130 EUR

Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge Levrette met GG kast, ø 45 mm, werkend

Barnsteencollier
Resultaat: 130 EUR

Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr

Broche, mozaiek
Resultaat: 120 EUR

Broche GG 585/000 met micro moziak. Broche met 2 onyx stenen, 16x18 mm, versierd met bloemen uit micro mozaik. Om de onyx zit een fraaie versierde gouden rand. Grootte 46x20 mm ca 8.9 gr

Oorstekers GG turkoois
Resultaat: 120 EUR

Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr

Kavel van 47 zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig

Kavel van 47 zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig.

Omega horloge
Resultaat: 120 EUR

Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm

Ring, bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale GG zetting met dubbele getorste rand bezet met een ovale bloedkoraal. ø 15x10 mm, ø 56 ca 3.7 gr

Barnsteen collier
Resultaat: 110 EUR

Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr

Ring GG briljant
Resultaat: 110 EUR

Rijring GG 585/000 met briljanten. Een wat opstaande rijring met 7 briljanten, 7x0.05 crt, TW/VSI ø 61 ca 2.5 gr

Ring, bloedkoraal
Resultaat: 105 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55

Hanger GG briljant
Resultaat: 100 EUR

Hanger en collier GG 585/000 met briljant. Fijn venetiaans collier met fijne solitair hanger met briljant, ca 0.15 crt. ca 2,5 gr lengte 42 cm