Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Slapende Chinees
Resultaat: 500 EUR

Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G

Ivoor
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 300 EUR

Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G

Ivoren okimono
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en been
Resultaat: 240 EUR

Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...

2 Ivoren lachende figuren
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G

Ivoren man
Resultaat: 160 EUR

Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G

2 Bustes
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren bustes in goede staat 19-21cm.

Ceremonie zwaard
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.

Slagtand olifant
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bewerkte antieke ivoren slagtanden met decor van korkodil en olifanten. Licht beschadigd, spanningscheuren 70-76cm. Cond.: R-G

2 Ivoren beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren borstbeelden in goede staat 12-23cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 100 EUR

Ivoren 19e eeuwse geisha met kind en bloem in goede staat 10,5cm.

Kavel ivoor
Resultaat: 100 EUR

Kavel divers 18e-19e eeuws ivoor met o.a: 1x engel met kind (1 vleugel mist, 1 been mist en 1 vinger af), 1x koets met ruiter en 2 ossen (beschadigd), 1x herenbuste en 1x dekseldoos (knop beschadigd) ...

Neushoorn beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek ivoren neushoorn op tropisch houten sokkel (1 poot en staart gelijmd) 10x19x6cm. Cond.: R

2 Handvatten
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke ivoren handvaten met schroefdraad (parasol) 16-23cm. Cond.: G

Man met olifant
Resultaat: 90 EUR

Antieke ivoren man met kleine olifant tussen zijn benen 27cm. Cond.: G

Borstbeeld man
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren borstbeeld van een man 16cm. Cond.: G

Borstbeeldje
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren mannelijk borstbeeld in goede staat 11cm.

5 Benen olifanten
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke ivoren figuren: 3x moederolifant met jong 2n 2x losse olifant 3-12cm. Cond.: G

Krokodil
Resultaat: 65 EUR

Antieke ivoren krokodil in goede staat 30cm.

Ivoren slagtand
Resultaat: 65 EUR

Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G

25 Delen ivoor
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 25 delen antiek ivoor o.a: lepels, vorken, 2 kruizen en hangers 3,5-11cm. Cond.: G

2 Delen ivoor
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.