Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling vanaf vrijdag 10 april 2015 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1211 Resultaten
Verkocht
Schilderij, Jakoby
1001
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

30.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby
1007
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

24.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby
1019
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

22.000 EUR

Verkocht
Grote pot China, ca. 1900
6006
Grote pot China, ca. 1900

Resultaat:

16.000 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier
377
Bloedkoraal collier

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, wit glazuur
6319
Chinese vaas, wit glazuur

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
VOC kop & schotel 1728
6002
VOC kop & schotel 1728

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt
4517
Perzisch tapijt

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas
6175
Fam Verte vaas

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
F. Carlebur
1017
F. Carlebur

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gesig. I. Choultse
1196
Gesig. I. Choultse

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Pors. pendulestel
3506
Pors. pendulestel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas, ca. 1900
6292
Fam Verte vaas, ca. 1900

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas, ca. 1900
6328
Fam Rose vaas, ca. 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, dame
1004
Schilderij, dame

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Volendams slot, collier
456
Volendams slot, collier

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Aquarel, Edhard Koning
1039
Aquarel, Edhard Koning

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Beschilderde kast, 2-deurs
4014
Beschilderde kast, 2-deurs

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees jade tempel
6023
Chinees jade tempel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jurres
1000
Schilderij, Jurres

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Snijwerk kast
4007
Snijwerk kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Tete Jumeau
3000
Tete Jumeau

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw met ivoor
5000
Bronzen vrouw met ivoor

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Goldschneider
5001
Terracotta beeld, Goldschneider

Resultaat:

1.050 EUR