Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge, Raymond Weil
Resultaat: 100 EUR

Herenhorloge Raymond Weil,18 krt verguld, model Fidelio, ø 34 mm, met fraaie schakelband voorzien van klipsluiting en voorzien van een saffierglas. lengte 18 cm + 2 extra schakels, ca 2.4 cm. In zeer ...

Hanger GG parel
Resultaat: 100 EUR

Fijne hanger GG 585/000 met parel. Fijn GG hangertje in de vorm van een halve maan met een klein briljanten en 3 parels, ø 5 mm. 20x12 mm ca 1.5 gr

Longines zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Longines zakhorloge, zilver 800/000, 4 grands prix: Paris-Paris- Milan-Bruxelles, begin 1900. ø 48 mm met roze kleurige wijzers. Nr 2090828. Voorzien van horlogeketting nikkel,

Oorhangers GG bolletjes
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers GG 750/000 met bolletjes. Oorstekers van 2 GG kettinkjes met een wit geel en roze gouden bolletje. Lengte 34 mm ca 2.8 gr

Zakhorloge, afbeeldingen
Resultaat: 95 EUR

Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch

Ring + Armband, bloedkoraal
Resultaat: 95 EUR

Armband en ring zilver 925/000 met bloedkoraal. Mooie sierlijke armband met drakenkop en florale versiering met 4 grote ovale bloedkoralen en een ring met een driehoekige bloedkoraal en florale versie...

Ring GG briljant
Resultaat: 92 EUR

Ring GG 585/000 briljant. Strakke fantasiering met briljant ca 0.035 crt W-VSI ø 56 ca 4.2 gr

Ring GG diamant parel
Resultaat: 90 EUR

Ring GG 585/000 met parel en diamant. Sierlijke fantasiering met een golf bezet met diamanten en 3 parels, verlopend in grootte. Breedte kop ca 10,5 mm ø 53/54 ca 2.5 gr

Broche GG antiek
Resultaat: 90 EUR

Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.

Schildbroche GG
Resultaat: 90 EUR

Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U

Granaatbroche
Resultaat: 85 EUR

Broche zilver 800/000 met granaten. Granatenbroche in de vorm van een ster met kleine ronde granaten en grotere peervormige granaten. ø 34 mm ca 8.9 gr

Citizen horloge
Resultaat: 85 EUR

Citizen dameshorloge, Clarity met 18 crt vergulde bewerking en diamant verwerkt in de kast en saffier in de kroon. Fraai langwerpig model. 18x24 mm. lengte 17 cm en 4 extra schakels. Cond U

Zilv. Broche, Israël
Resultaat: 85 EUR

Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...

Ring blauw topaas
Resultaat: 85 EUR

Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr

Hanger GG (boekslot)
Resultaat: 85 EUR

Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr

Gouden horloge
Resultaat: 80 EUR

Dameshorloge GG 585/000 Monte. Smal langwerpig GG dameshorloge Art deco stijl met blauwe plaat. Het horloge is voorzien van een bruine bewerkte band. 11x 28 mm

Ring vierkant met briljant
Resultaat: 80 EUR

Ring, GG 585/000, met briljant. Strakke vierkante ring, met strakke bewerking aan de bovenzijde met een Briljant, ca 0.06 crt. ca 2,6 gr. ø 52 Nieuw

Choker zilver topaas parel
Resultaat: 80 EUR

Choker zilver 925/000 met topazen en parel. Choker van ankerschakels met in het midden een stuk met navette geslepen amethisten en ronde gefacetteerde blauw topazen, om en om. In het midden zit een ha...

Granaat armband GG
Resultaat: 80 EUR

Armband van kralen met antieke GG 585/000 sluiting. Een armband met 4 rijen granaatachtige kralen in diverse formaten en vormen. Deze kralen zijn bevestigd aan een ronde GG sluiting, ø 13 mm, in de vo...

Ring GG met brijant
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...

Ei hanger adelaar
Resultaat: 75 EUR

Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van ee...

Ei hanger poes
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld, Faberge stijl. Grote opengwerkte ei-hanger versierd met groen en zwart emaille, zirconia's en een amethist. In het open gedeelte van de hanger zit een poes uit wit metaal versierd m...

Ring GG parel
Resultaat: 75 EUR

Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8 gr Nieuw

Ei hanger tijgeroog
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld Faberge stijl. Hanger met ei vormige tijgeroog gevat in een huls versierd met zirconia;s en goudkleurig emaile. Het hangeroog is in de vorm van een kroon. 32.5x13.5 mm ca 7.05 gr