Gesigneerd: Mullei naar Kurzwelly,huis in besneeuwd bos, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G
Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G
Russische School (onduidelijk gesigneerd, Russische modernist Avantgarde), aquarel op papier, kubistische voorstelling 29x23cm. Cond.: G
C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G
Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G
Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm
Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G
A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G
Paulsen, olieverf op linnen, Noord-Duits riviergezicht met boten en molen 100x70cm. Cond.: G
C. Hermann (Duitse School), olieverf op linnen, man speelt luit 50x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op linnen, bosbeek 52x39cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg, Gompertz Amsterdam 1919. Landschap met bomen, olieverf op linnen. 75x65 cm Cond:G
Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J. Bannink, olieverf op linnen, Twentse watermolen 55x73cm. Cond.: G