Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kutzwel, winters bosgezicht
Resultaat: 120 EUR

Gesigneerd: Mullei naar Kurzwelly,huis in besneeuwd bos, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G

Escher, houtsnede
Resultaat: 115 EUR

M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.

Schilderij, Urlaub
Resultaat: 110 EUR

F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G

Pendant, J. v. Riemsdijk
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G

Schilderij, Balman
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G

Schilderij, Russische modernist
Resultaat: 110 EUR

Russische School (onduidelijk gesigneerd, Russische modernist Avantgarde), aquarel op papier, kubistische voorstelling 29x23cm. Cond.: G

C.L. Bezemer
Resultaat: 110 EUR

C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

2 Houtsnedes
Resultaat: 105 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Resultaat: 100 EUR

Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

Schilderij, Janus
Resultaat: 100 EUR

Thomass Hamann ( 1955 Stuttgart), drie abstracte kunstwerken op geschept papier 130x87cm. Cond.: G

Geo Poggenbeek
Resultaat: 100 EUR

Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G

Vrouw met hoed
Resultaat: 100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G

2 Werken Zandleven
Resultaat: 100 EUR

Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G

Schilderij, naakte dame
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm

Monogram B.B., tijger
Resultaat: 100 EUR

Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 100 EUR

A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Paulsen, olieverf op linnen, Noord-Duits riviergezicht met boten en molen 100x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

C. Hermann (Duitse School), olieverf op linnen, man speelt luit 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, meer
Resultaat: 100 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op linnen, bosbeek 52x39cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg, Gompertz Amsterdam 1919. Landschap met bomen, olieverf op linnen. 75x65 cm Cond:G

Schilderij, haventje
Resultaat: 100 EUR

Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, Twentse watermolen
Resultaat: 95 EUR

J. Bannink, olieverf op linnen, Twentse watermolen 55x73cm. Cond.: G