Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Rose trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen met florale decors in goede staat 31cm.

4 Delen Chin. porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...

Vaas op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.

Groot Chinees bord
Resultaat: 75 EUR

Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.

Vaas, Kaiser
Resultaat: 75 EUR

Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G

Delftse vaas, ramskop
Resultaat: 75 EUR

Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G

Chinees tempelleeuwtje
Resultaat: 75 EUR

Oude blanc de chine porseleinen tempelleeuw 19e eeuw 19cm. Cond.: G

6 Wallendorf kop & schotels
Resultaat: 70 EUR

6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G

5 Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.

Delftse lamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Delftse lamp gemaakt van een 18e eeuwse Delfts keramieken vaas (beschadigd) 33cm. Cond.: M

Tegeltableau Den Haag
Resultaat: 65 EUR

Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M

Hummel figuur
Resultaat: 65 EUR

Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog

Vaas + fluitje
Resultaat: 65 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G

3 Kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G

Porseleinen leeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.

Porseleinen reebok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R

Rosenthal servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...

4 Imari kommen
Resultaat: 60 EUR

Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee Engelse of Duitse 18e-19e eeuwse porseleinen figuren (dubbel zwaardteken met S): 1x vrouw en 1x man met kranten (1 duim mist, verder in goede staat) 15-16cm.

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

Celadon trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.

Servies, Altwasser
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...

5 Meissen sierborden
Resultaat: 50 EUR

Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G